Ana Sayfa | İnsan Kaynakları | İletişim
         
 
TJK KARACABEY
 
TJK BURSA KARACABEY
 
 
 


TJK KARACABEY
 
TJK KARACABEY PANSİYON HARA
 


TJK KARACABEY
TJK KARACABEY PANSİYON HARA
 


DABAKAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Korhan Dabakan ve Yasemin Çelik düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Genel Müdürümüzün Basın Açıklaması
Genl. Müd. İbrahim Bengi Bey, Şu konularda açıklamalarda bulundu.

Şanlıurfa Hipodromu


Adana Hipodromu


Biz iyi hizmet almanın bir ayrıcalık değil, tam aksine bir hak olduğuna inanıyoruz.


 
 
 
 
 
 
Başkanın Mesajı  

 


    BENGİ GRUP olarak 9 yıldan bu yana önemli firmaların güvenlik hizmetlerinin yanı sıra V.I.P. güvenlik hizmeti sunduk. İşadamlarımıza, sanatçılarımıza ve değişik sektörlerden isteyenlere V.I.P. hizmet verdik. Bunun yanında Bengi Grup olarak temizlik sektöründe bir ilke imza atarak mobil temizlik adını verdiğimiz sistemle 24 saat temizlik hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz. Bu çalışmamızda halkımız tarafından büyük destek görüyor.


    BENGİ GRUP A.Ş. daha etkin, daha profesyonel ve daha kapsamlı hizmet vermek amacıyla sürdürdüğü hizmet içi ve öncesi eğitime yeni bir boyut kazandırıyor. 1250 güvenlik çalışanı ile sektörün önde gelen firmalarından olan kuruluşumuz şimdiye kadar hizmet içi veriyor. Yeni özel güvenlik yasasının kabulünün ardından eğitimlere başlayan Bengi Grup kendi çalışmalarının yanı sıra sektörde olan ve sertifika almak isteyen herkeze de uzman eğitim kadrosu ile bu eğitimi veriyor.


    BENGİ GRUP A.Ş. eğitime büyük önem vermektedir. Bugüne kadar çeşitli branşlarda çalışan personelimizi hizmet içi eğitimden geçirerek daha vasıflı eleman olmalarını sağladık.


    Hizmet sektöründe faaliyet gösteren BENGİ GRUP A.Ş. özellikle insan faktörüne büyük önem vermekte ve personel konusunda oldukça titiz ve seçici davranmaktadır. Çünkü bu sektörde, araç, gereç ve kullanacağınız teknolojinin büyük önemi var. Ancak asıl önemli olan bunları kullanacak insan faktörüdür. Personeliniz ne kadar deneyimli ve becerikli olursa vereceğiniz hizmette o kadar kaliteli ve yeterli olur. İşte bu görüşümüzden hareketle eğitimin sektörü kaliteyi getireceğine inanıyoruz.


    Açtığımız Özel Güvenlik Okulları'nda öncelikle kendi personelimizi eğitmeyi amaçlıyoruz. Ancak kurslara dışardan katılıp başarılı olanlar, yeterlilik sınavını kazanıp sertifika alanlarda şirketimiz bünyesinde istihdam edilecektir. Kurslarımız bu alanda çalışmak için sertifika almak isteyen tüm vatandaşlara açıktır.

    Bizler Türk milleti olarak her şeyi başaracak güçteyiz. Yeter ki inanalım yeter ki çalışalım. BENGİ GRUP olarak başarımızın sırrı da budur çalışmak, çalışmak, çalışmak!

 
 
         
© 2006 - Bengi Grup | Web Site Project By Tekrom Creative