temizlik hizmetleri, halı yıkama, teknik bakım, havuz bakımı, bahçe düzenleme, tesis yönetimi, yönetim, Güvenlik, Temizlik, Teknik Hizmet, Yönetim, Alarm, Kamera, X-ray, işletmecilik, Havuz Bakım, Onarım, Dijital Kayıt, Tesis Yönetimi, Taşeron, Sosyal Hizmet, Koruma, Security, Cleaning, Facility Management, Alarm, CCTV, X-ray, pool, DVR, bodyguard, alarm, center, digital video, Facility Maintenance, outsourcing, Ana Sayfa | İnsan Kaynakları | İletişim
         
 
TJK KARACABEY
 
TJK BURSA KARACABEY
 
 
 


TJK KARACABEY
 
TJK KARACABEY PANSİYON HARA
 


TJK KARACABEY
TJK KARACABEY PANSİYON HARA
 


DABAKAN AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
Korhan Dabakan ve Yasemin Çelik düzenlenen törenle hayatlarını birleştirdi.

Genel Müdürümüzün Basın Açıklaması
Genl. Müd. İbrahim Bengi Bey, Şu konularda açıklamalarda bulundu.

Şanlıurfa Hipodromu


Adana Hipodromu


Biz iyi hizmet almanın bir ayrıcalık değil, tam aksine bir hak olduğuna inanıyoruz.


 
 
 
 
 
 
Temizlik Hizmetleri  

Temizlik ve hıjyenin giderek daha bir önem kazandığı günümüzde, iç mekan ve dış mekan genel temizlik hizmetlerini başarıyla sürdürmekteyiz.


 Halılarınız, Kumaş döşeme ve mobilyalarınız, aşırı kullanımı bağlı olarak kirlenir ve tozlanır.

  Düzenli temizlik; üreticilerin tavsiye ettikleri temizlik yöntemleri ile yapılan, özel halı yıkama ve bakımı, kumaş cinslerine, toz ve kir koşullarına bağlı doğru temizleme uygulamaları; bu eşyalarınızın ömrünü uzatır ve işletmenizi gereksiz yatırım maliyetinden kurtarır.  BENGİ, halı ve mobilya temizliği için de size bir telefon mesafesindedir.

  Bengi ile çalışarak yatırım masraflarınızı erteleyebilir; temiz halı ve mobilyalarınızın keyfini yıllarca sürebilirsiniz.

 


 

 

  BENGİ; mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili yapmaktadır.

 

 

  Ayrıca, BENGİ'nin özel cilalama ver cila bakımı programları ile, cilalanabilen tüm duvar ve yer yüzeyleriniz pırıl pırıl bir görünüme sahip olacaktır.

 


 

Her türlü dış cephe temizliği hizmetlerini de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Bu alanda tecrübe ve ihtisaslaşma sağlamış olan BENGİ, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

 

 

 
 
         
© 2006 - Bengi Grup | Web Site Project By Tekrom Creative